KRAJAN CARP

Osobákček na boilies CIB

18.9.2009 NOVINKA Výpravy za kapry, Trvalý odkaz

Na pískovně jsem byl pouze 3 dny, ale i za tu chvilku se povedlo pár větších kousků. Na této vodě jsem byl poprvé a chvilku mi dalo práci si najít pořádné místo. Když jsem našel to správné místo, tak mi začalo vrtat hlavou jak moc a na jak velké ploše krmit a hlavně čím? Začal jsem tedy na dvou místech na jedné jsem začal krmit ovocným boilies a na druhém pořádným smradem (masem). Po krátké době se ukázalo, co zde bude fungovat "jednoznačně ovoce"!

Hned první den jsem chytil na novinku boilies Pink Fruits krásného lysce o hmotnosti 14,5 kg a rozměrech 86 cm.

kratochvil-lysec

 Druhý den jsem si udělal svůj osobáček v podobě krásného šupináče o velikosti 95cm a 19 kg na boilies Citrus. V průběhu dne přišlo pár dalších záběrů od menších, ale krásných kaprů od 65cm do 80cm.

kratochvil-supi-19kg

                Poslední den výpravy mi hodně znepříjemnil fakt, že mi vykradli auto, naštěstí tam byly jenom dvě sušenky, na kterých si pochutnal nevítaný host. Kéž by se s nimi udávil!!! No ale na moje počínání u vody to nemělo vliv. Opět k ránu přišlo pár záběrů od menších kaprů. Potom přišel krásný šupinatý poledňáček o rozměrech 86 cm a váze 10 kg opět na boilies Citrus. A tím výprava pomalu končila.

kratochvil-supik

Závěrem bych Ti chtěl říct, že na boilies CIB jsem chytal po druhé v životě a jsem nadšen jak bezvadně fungovalo. Jen tak dál.

 

 

Průměrná známka: 2,36

Kontakt

Flowik.87@seznam.cz